1. Homepage
  2. Rust
  3. Ücretsiz Rust Hack- ESP, Aimbot, Çok Daha Fazlası 2021

Ücretsiz Rust Hack- ESP, Aimbot, Çok Daha Fazlası 2021

DETECTED featured

 Last Version: 02/01/2021

 Developers: DETECTED

Ücretsiz Rust Hack- ESP, Aimbot, Çok Daha Fazlası 2021

Rust, Facepunch Studios tarafından geliştirilen çevrimiçi çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Rust, 2018 ve 19'da en çok oynanan oyunlardan biri ve hala çok büyük bir şekilde oynanıyor, birçok insan pas oynuyor, bir süredir pas oynuyorum. Her seferinde beni şaşırtıyor gibi görünüyor. Bu başlıkta Free Rust Hacks'ı tartışacağız.
Bu hack ücretsiz bir pas kesmesi ve birçok harika özelliği var, Tamamen tespit edilmedi ve gerçekten harika, bu hack'i uzun süredir kullanıyorum ve hiç yasaklanmadım.
Ücretsiz Rust Hacks özellikleri:

RUST ESP Hack'leri

ESP Hack'leri kullanmak gerçekten harika çünkü pas gibi her şeyin çok açık olduğu bir oyunda. Düşmanın tam yerini bilmek iyidir, Rust esp hileleri temelde pastada çok kullanılıyor.

RUST Aimbot Hacks

Paslanmış Aimbot Hileleri çok iyi ve bulmak zordur, bu nedenle, adamlarınız için ücretsiz pas hilesi yayınlıyoruz, aimbot'un ne olduğunu bilmiyorsanız, basitçe, bir aimbot doğrudan hedefe oturur veya kilitlenir ve sonra sadece ihtiyacınız olur herhangi bir şeyi kontrol etmenize gerek kalmaması için etkinleştirilmesi için ateş tuşuna basmak.

Rust No Recoil Hacks

Geri tepme yok hile, silah geri tepmesini otomatik olarak kontrol ettiği anlamına gelir, hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur, iki tür geri tepme kontrolü vardır, biri 0 geri tepme ve diğeri geri tepme yardımcısı her ikisinin de bir farkı vardır.

Rust Hack Talimatları:

1. Discord katmanını açın 
2. Oyunu açın 
3. İşlem korsanlarını açın 2 
4. PH2'de Rust'u bulun -> sağ tıklayın -> Çeşitli -> DLL Enjekte Et 
5. Oyuna gidin, Envantere gitmek için Tab tuşuna basın, hack menüsü için Page down tuşuna basın.
uyuşmazlık yerleşimini etkinleştir

 Write a Comment

You must be logged in to post a comment.